آموزش مدل های زیبا برای تزیین دستمال سفرهآموزش مدل های زیبا برای تزیین دستمال سفره

آموزش مدل های زیبا برای تزیین دستمال سفره

دیدگاه خود را بنویسید.

بازدید۳۴۱

تزیین دستمال سفره از اصول هنر سفره آرایی است که تنوع زیادی هم دارد.دستمال سفره را می‌توان به شکل پاپیون یا انواع گل‌ها مثل گل رز تزیین کرد.

امروزه استفاده از تزیینات بسیار بیشتر از گذشته جای خود را در جشن‌ها و مهمانی‌ها باز کرده است. تزیین کردن میز غذاخوری علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به نحوه چیدمان آن می‌بخشد نوعی احترام و ارزش‌گذاری هم برای مهمانان تلقی می‌گردد. تزیین دستمال سفره یکی از اصول مهم سفره آرایی و چیدمان میز غذاخوری است. اگر به دنبال مدل‌های جدید و زیبا از تزیین دستمال سفره همستید پیشنهاد می‌کنیم تا انتها ما را همراهی کنید.

تا زدن دستمال یکی از مهارت‌هایی است که اگر کسی از آن مهارت در تزئین سفره استفاده کند، برای خود او جالب و برای مهمانانش تحسین‌‌برانگیز خواهد بود. این کار تنها به کمی قدرت خلاقیت و تمرین نیاز دارد. دستمال سفره را می‌توان به شکل‌هایی همچون پاپیون ، گل رز ، گل نیلوفر و… تبدیل کرد.

مدل‌های زیبای تزیین دستمال سفره

پاپیون از اشکال مورد علاقه خانم‌هاست که معمولا در بیشتر وسایلشان به چشم می‌خورد. برای میز غذاخوری هم این شکل فانتزی می‌تواند به کمک شما بیاید. این مدل تزیین دستمال سفره مناسب برای داخل بشقاب و یا کنار بشقاب می‌باشد.

>تزیین دستمال سفره به شکل پاپیون

این مدل تا زدن دستمال سفره هم بیشتر برای زمانی استفاده می‌شود که تصمیم دارید دستمال را روی سفره و کنار بشقاب‌ها و قاشق و چنگال قرار بدهبد. سعی کنید موقع تا کردن به مراحل انجام کار توجه کنید و دستمال‌ها را با دقت و با حوصله تا بزنید.

تزیین کردن دستمال سفره به شکل گل نیلوفر

آموزش مدل های زیبا برای تزیین دستمال سفره

آموزش مدل های زیبا برای تزیین دستمال سفره

تصویر زیر مدلی است که در آن دستمال سفره داخل جام و یا لیوان قرار می‌گیرد. برای این مدل به یک دستمال سفره احتیاج دارید که آن را مطابق مراحل زیر تا بزنید و داخل ظرف مورد نظرتان قرار بدهبد. انتخاب رنگ دستمال‌ها کاملا سلیقه‌ای است اما سعی کنید رنگ و طرحی را انتخاب کنید که با میز و ظروف‌تان هماهنگی داشته باشد.

نحوه تا زدن دستمال سفره به شکل گل رز

استفاده از دستمال سفره به عنوان جا قاشقی کنار بشقا‌ب‌ها

تزیین دستمال سفره به شکل لباس

اگر می‌خواهید دستمال سفره را به صورت ایستاده روی سفره و یا داخل ظرف قرار بدهید این مدل تا کردن دستمال سفره را به شما پیشنهاد می‌کنیم که با همه سادگی، زیبایی خاصی داشته و مطمئنا می‌تواند نقش زیادی در سفره‌آرایی و چیدمان میز شما داشته باشد. برای این مدل بهتر است از دستمال تک رنگ و بدون طرح استفاده کنید.

تزیین کردن دستمال سفره به شکل خرگوش برای کودکان

امیدواریم از این مدل‌های زیبا برای تزیین دستمال سفره ایده گرفته باشید و بتوانید هنر سفره آرایی‌تان را تکمیل کنید.

منبع:setare.com

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *