تزیین سینی با گل طبیعی

تزیین سینی با گل طبیعی

دیدگاه خود را بنویسید.

بازدید۳۷

تزیین سینی با گل طبیعی
تزیین سینی با گل طبیعی

تزیین سینی چای در مراسماتی همچون خواستگاری و مهمانی‌های رسمی داری اهمیت بسیار بالایی است که ما در این مطلب به نحوه تزیین سینی با گل طبیعی به طور کامل پرداخته ایم.

شاید تاکنون افرادی را مشاهده کرده باشید که سلیقه و خلاقیت آن‌ها زبان زد بسیاری از افراد است، امروزه تزیین کردن وسایل خانه و استفاده از ایده‌های جدید می‌تواند دارای اهمیت بسیار زیادی است، چندین سال است که تزیین کردن سینی برای پذیرایی از مهمان‌ها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که امروز ما قصد داریم نحوه تزیین سینی با گل طبیعی را برای شما عزیزان شرح بدهیم.

استفاده از گل‌ های طبیعی می‌تواند در باشکوه برگذار شدن مراسم شما نقش بسیار موثری داشته باشد، به طور کلی تمام خانم‌های خوش سلیقه سعی دارند تا برای پذیرایی کردن از مهمان‌های خود از روش های گوناگونی استفاده نمایند که یکی از بهترین راه ها برای تزیین وسایل استفاده از انواع گل های طبیعی است.

با استفاده از گل های طبیعی برای تزیین سینی چای می‌توانید مراسم هایی همچون خواستگاری، بله برون، عقد و یا مهمانی‌های مهم را بسیار باشکوه برگزار نمایید، در ادامه چند روش تزیین سینی با استفاده از گل ها را شرح داده ایم.

تزیین سینی با گل طبیعی
تزیین سینی با گل طبیعی

بکارگیری اسفنج های کوچک

همانطور که می‌دانید معمولا گل های داخل سبد و جعبه گل با استفاده از اسفنج ها تزیین و نگهداری می‌شود که همین امر باعث شده تا با بکارگیری از اسفنج های کوچک بتوان سینی پذیرایی خود را به بهترین شکل تزیین کرد.

برای تزیین سینی با گل طبیعی در ابتدا باید شاخه ها و برگ های اضافه گل های مخصوص تزیین سینی پذیرایی را جدا کرده و با استفاده از گل های کوچک و بزرگ اسفنج کوچک را تزیین نمایید، توجه داشته باشید که قبل از انجام این کار اسفنج را به ابعاد کوچک و مربعی یا مستطیلی شکل در بیاورید.
گلدان کوچک برای تزیین سینی با گل طبیعی

یکی دیگر از روش های ساده برای زیبا سازی سینی استفاده از گلدان‌های زیبا و فانتزی با ابعاد بسیار کوچک است، با قرار دادن چند شاخه گل بسیار ظریف مانند گل عروس می‌توان به تزیین سینی چای خود بپردازید؛ توجه داشته باشید که با قرار دادن گل در کنار چای نیز می‌توانید باعث لطیف تر شدن ظاهر سینی پذیرایی خود بشوید.

تزیین سینی با گل طبیعی
تزیین سینی با گل طبیعی

استفاده از برگ برای تزیین سینی پذیرایی

برگ ها نیز یکی از ناصر زیبایی در طبیعت می‌باشند که با قرار دادن آن داخل سینی می‌توان به افزایش و زیبایی سینی پذیرایی خود کمک بسزایی کرد، شاخه برگ‌های کوچک و سبز رنگ می‌توانند بسیار ساده باشند و در عین حال دوست داشتنی باشند که این امر برای ایجاد کردن لبخند بر رو.ی لب‌های مهمان تاثیر بسیاری دارد.
بهترین گل برای تزیین سینی

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که بهترین گل‌هایی که با استفاده از آن‌ها می‌توان به تزیین سینی پذیرایی خود پرداخت چه می‌باشند؟ در ادامه چند گل مناسب با ماندگاری بالا را برای شما عزیزان نام برده ایم تا بتوانید به راحتی به تزیین سینی با گل طبیعی بپردازید:

۱. گل سرخ
۲ . رز
۳. گل عروس
۴. سوسن
۵. گل لاله
۶. گل نرگس
۷. لیسیانتوس
۸. گل محمدی
۹. یاسمن
۱۰. لیلیوم


نحوه خرید انواع گل پذیرایی

برای خرید گل مناسب پذیرایی روش های بسیار زیادی وجود دارد که بهترین روش برای انجام این کار خرید اینترنتی گل پذیرایی است، ما در سایت گل گیفت مفتخر هستیم تا انواع گل مناسب برای پذیرایی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا بتوانید به راحتی گل ممناسب خود را تهیه کرده و از آن برای تزیین سینی با گل طبیعی استفاده نمایید.
اهمیت تزیین سینی با گل طبیعی

بهتر است بدانید که امروزه از گل های مصنوعی برای تزیین و زیبایی سینی چای استفاده می‌شود اما همانطور که می‌دانید گل های مصنوعی نمی‌توانند مانند گل‌های طبیعی به زیبایی تزیین وسایل خانه و یا سینی پذیرایی باشند.

به طور کلی گل کنار سینی چای دارای اهمیت و مزایای زیادی است که این مزیت‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

خلاق بودن و افزایش سینی پذیرایی
به وجود آوردن حس آرامش
ایجاد فضایی دوستانه با استفاده از گل‌های طبیعی
کمک به دکوراسیون خانه

تزیین سینی با گل طبیعی
تزیین سینی با گل طبیعی

خلاصه مطلب

امروزه استفاده از خلاقیت های جدید در طراحی و زیبایی وسایل خانه دارای اهمیت بسیار زیادی است و یکی از روش‌های مناسب برای انجام این کار بکارگیری گل های طبیعی است؛ در این چند سال اخیر تزیین کردن سینی چای برای پذیرایی از مهمان ها از اهمیت بالایی برخوردار شده است که ما در این مطلب به آموزش تزیین سینی با گل طبیعی پرداخته ایم.
سوالات متداول تزیین سینی با گل طبیعی

چه روش هایی برای تزیین سینی چای وجود دارد؟

به طور کلی روش های بسیاری برای زیباسازی سینی پذیرایی وجود دارد که یکی از بهترین آن‌ها قرار دادن گل کنار سینی چای است، با استفاده از اسفنج های کوچک و یا گلدان‌های فانتزی می‌توانید به تزیین سینی چای خود به بهترین شکل بپردازید.

چه گل هایی برای تزیین سینی چای مناسب هستند؟

بهترین گل‌ها برای تزیین سینی چای گل هایی همچون نرگس، گل رز، لاله، سوسن، یاسمن، عروس، لیسیانتوس و موارد دیگری هستند که با بکارگیری آن‌ها می‌توانید به زیبایی سینی چای پذیرایی خود کمک چشمگیری نمایید.

مزایای استفاده از گل برای تزیین سینی چای چه می‌باشد؟

باید توجه داشته باشید که استفاده از گل های تزیینی برای تزیین وسایل خانه از مزایای بسیاری برخوردار می‌باشد که این مزیت‌ها شامل به وجود آوردن زیبایی، ایدا‌های خلاقانه، ایجاد حس آرامش، کمک به دکوراسیون خانه و … می‌باشد.

منبع: گل گیفت

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *