تزیین یخ و میوه برای تابستان

۶ مدل تزیین یخ و میوه مخصوص روزهای گرم تابستان

تابستان گرم ترین فصل سال و فصلی است که در آن نوشیدنی های خنک بسیار استفاده می شود. در این مقاله ۶ مدل جالب برای تزیین یخ و میوه برای تابستان به شما معرفی می کنیم.
مدلهای تزیین یخ و میوه برای تابستان

تزیین یخ و میوه مخصوص روزهای گرم تابستان

شکلات طعم دار خانگی خنک برای روزهای گرم تابستان

درست کردن این شکلات طعم دار بسیار ساده است. شکلات را به روش بن ماری آب کنید و درون قالب یخ تا نصفه بریزید. میوه های فصل مانند توت فرنگی، تمشک و … را درون شکلات آب شده قرار دهید و بگذارید تا شکلات و میوه یخ بزند. این میوه های شکلاتی یخ زده یک ایده عالی برای پذیرایی از میهمانان است.


قهوه یخی، برای خنک و طعم دار کردن شیر

یک ایده دیگر این است که قهوه را بعد از دم کردن درون قالب یخ بریزید و بعد از یخ بستن برای خنک کردن و طعم دار کردن شیر استفاده کنید.

میوه های خوشبو و خوش طعمی مانند لیمو ترش، خیار و حتی برگ های خوشبویی مانند نعنا را درون قالب یخ قرار دهید و بعد از فریز شدن برای طعم دار و خوشبو کردن آب خوردنی تان از آنها استفاده کنید.

میوه های تابستانی اعم از بلوبری، توت فرنگی، تمشک و … را خرد کرده و درون قالب یخ بریزید. روی میوه ها مقداری آب بریزید و درون فریزر قرار دهید تا یخ بزند. از این یخ های میوه ای برای طعم دادن و خنک کردن آب خوردن تان استفاده کنید.


بستنی یخ زده یک دسر عالی و فوری برای رفع گرمای تابستان

بستنی های میوه ای یکی از خوشمزه ترین دسرهایی هستند که برای هر سنی مناسب اند. متناسب با طعم بستنی میوه ای، میوه های خرد شده رادرون ماست بریزید و خوب هم بزنید. مخلوط ماست و میوه را درون قالب های یخ بریزید و بعد از یخ زدن از آن برای پذیرایی از میهمانان تان که رژیم لاغری دارند استفاده کنید. ماست میوه ای یخ زده یک جایگزین عالی برای بستنی است.


شکلات یخ زده، یک روش عالی برای طعم دادن به شیر در گرمای تابستان

شکلات را به روش بن ماری آب کنید و صبر کنید کمی حرارت ان گرفته شود. شکلات آب شده را با قاشق به آرامی درون قالب یخ بریزید و بگذارید تا یخ بزند. در زمان رسیدن میهمانان تان این قالب های یخ را از درون قالب خارج کرده و روی آن شیر بریزید.

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *