یک ساندویچ ساده و متفاوت برای شام. اگر طرفدار غذاهای سبک و البته خوشمزه برای وعده غذایی آخر روز هستید این ساندویچ بهترین پیشنهاد است.

مواد لازم
۳/۱ پیمانه سس مایونز
۳ /۱ پیمانه خامه
۱ ق س سس خردل
۱ ق چ آبلیمو
۱ ق چ روغن زیتون
۴/۱ پیمانه پیاز قرمز خردشده
۲/۱ پیمانه کرفس خردشده
۲ /۱ ۱ پیمانه میگوی پخته و خردشده
۴/۱ پیمانه خلال بادام
نمک و فلفل به میزان لازم
۴ تکه نان باگت
۴ عدد گوجه فرنگی خردشده
کاهوی خردشده به میزان دلخواه

روش تهیه :
۱٫ کاسه متوسطی بردارید. سس مایونز را داخل ظرف ریخته، خامه، آبلیمو، سس خردل و روغن زیتون را به آن اضافه کنید. کمی هم بزنید تا مواد باهم مخلوط شوند.
۲٫ پیازهای خردشده و کرفس خردشده را هم به مواد بیفزایید و کمی هم بزنید.
۳٫ میگوهای پخته شده را به آرامی اضافه کنید. بعد نوبت خلال های بادام است تا به مواد تشکیل دهنده ساندویچ میگوی شما اضافه شوند.
۴٫ نمک و فلفل را به میزان دلخواه به سایر مواد بیفزایید. اگر ذائقه شما اجازه می دهد با کمی دست و دلبازی بیشتر فلفل را به مواد ساندویچ تان اضافه کنید تا کمی تند شود. سیاه یا قرمز بودن فلفل هم به خودتان بستگی دارد که کدام را بیشتر می پسندید.
۵٫ حالا مواد داخل ساندویچ به همین راحتی آماده شده اند. برای پیچیدن ساندویچ، داخل نان های باگت را کمی خالی کنید. بعد کاهو های خردشده را داخل نان ها ریخته و ساندویچ را با مواد آماده شده پر کنید.
نکته:
چند عدد از گوجه فرنگی های خردشده را هم داخل ساندویچ ها قرار دهید. اگر دوست ندارید می توانید گوجه فرنگی ها را در کنار چند عدد خیار حلقه شده به طور جداگانه در کنار ساندویچ سرو کنید. ساندویچ های شما آماده هستند. با این مواد می توانید برای ۴ نفر ساندویچ های خوشمزه درست کنید.

منبع:akairan.com

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *