اگر در فصل تابستان به دنبال یک نوشیدنی خنک و دلپذیر می باشید ما به شما کوکتل میوه ای را پیشنهاد می کنیم.

کوکتل میوه ای

توسط saba
زمان آماده سازی: ۵دقیقه
زمان پخت: ۵دقیقه
زمان آماده شدن: ۱۰دقیقه
سرو: ۴نفر

کوکتل میوه ای

کوکتل میوه ای یک نوشیدنی خنک و خوش طعم است که می توان در فصل تابستان آن را تهیه کرد و از آن لذت برد. اگر در فصل تابستان به دنبال یک نوشیدنی خنک و دلپذیر می باشید ما به شما کوکتل میوه ای را پیشنهاد می کنیم. این کوکتل با استفاده از چند نوع میوه مقوی تهیه می شود. در فصل گرما بهترین چیزی که می تواند حال آدم را جا بیاورد یک نوشیدنی خنک و دلچسب است. زمانی که مهمانان در فصل تابستان به خانه شما می آیند بهترین کار این است که از آن ها با یک نوشیدنی خنک پذیرایی کنید. این می تواند یک پذیرایی عالی و بدون عیب باشد. همانطور که شما در فصل تابستان به یک نوشیدنی خنک احتیاج دارید مهمانان شما نیز این حس را دارند در نتیجه بهتر است با کوکتل میوه ای آن ها را سورپرایز کنید. این کوکتل میوه ای را می توانید در لیوان های مخصوص سرو کنید. مواد مورد نیاز برای تهیه این نوشیدنی شامل آب پرتقال، آب آناناس، آب انبه، آب معدنی گازدار، جوز هندی و شکر می باشد. مقدار این مواد که در مواد لازم ذکر شده است برای تهیه کوکتل میوه ای برای چهار نفر می باشد.

زمان تهیه کوکتل میوه ای :
تهیه این کوکتل ۱۰ دقیقه فقط زمان می خواهد به همین دلیل به عنوان نوشیدنی هایی که سریع آماده می شوند شناخته شده است.

طرز تهیه :
طرز تهیه این نوشیدنی به کار زیادی احتیاج ندارد فقط یک مخلوط کردن ساده می باشد. این نوشیدنی را می توانید با کودکان خود تهیه کنید و مطمئنا آن ها از این کار لذت می برند. این نوشیدنی به دلیل داشتن انواع ویتامین ها برای تمام افراد مفید است حتی می تواند از آن برای کودکان نیز استفاده کنید. میلک شیک طالبی ، اسموتی موز و بادام ، نوشیدنی لیمو و نعناع و موهیتو از دیگر نوشیدنی هایی است که می توانید در فصل تابستان از آن استفاده کنید.

مواد لازم:

آب پرتقال : ۱ پیمانه
آب اناناس : ۱ پیمانه
آب انبه : ۱ پیمانه
آب معدنی گازدار : ۱/۲ پیمانه
جوز هندی : ۱/۸ قاشق چایخوری
شکر : ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری

مراحل

گام ۱

ابتدا اگر نیاز است که آب میوه ها را بگیرید این کار را انحام دهید و جدا جد ا آب میوه ها را بگیرید.
گام ۲

اگر از آب میوه آماده استفاده می کنید ، آنها را جدا جدا و به ترتیب در ظرف بریزید
گام ۳

برای تزئین می توانید از چند برش موز استفاده کنید.
گام ۴

بر روی لیوان ها می توانید چند برش از پرتقال بگذارید.

منبع:ghazaland.com

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *