۱۰ نوع دسر فرنگی ترکیب شده با پشمک

دسر های ترکیب شده با پشمک:

ما قبلا هم دسر های ساخته شده از پشمک را به نمایش گذاشته بودیم ولی نتوانستیم بیشتر از این مقاومت کنیم و دستور پخت های بیشتری رو به اشتراک نذاریم.پشمک از خوراکی های اصلی دوران بچگی همه ی ما در سرتاسر این گیتی پهناور است.که دقیقا از شکر چرخانده شده و البته مقدار کمی از رنگ غذا ساخته شده است ( پشمک چوبی) همه ما به خاطر داریم که در طول گردش در یک نمایشگاه این شیرینی شیرین و نرم را می جویدیم. عطر و طعم پشمک به خوبی با سایر دسر ها مانند: بستنی ، کیک ، ذرت بوداده ، کلوچه ها و حتی کیک پنیری میتواند ترکیب شود.این دستور العمل ها قسمت جالبی از طعم و عطر پشمک را به نمایش خواهند گذاشت و دسر جذابی را به وجود خواهند آورد.
نمونه دسرهای ترکیب شده با پشمک:

کانفتی کیک ( تقریبا همان کیک خامه ای خودمون) با پشمک شکری

کیک اسفنجی به همراه وانیل و بادام و طعم دهنده های رنگین کمانی(یکی از وسایل تزئینی هست که ریز هستن و مثل رنگین کمان رنگی هستن(اسماتیز نیست)) و برروی این خوردنی ها ابر صورتی رنگی که از پشمک ساخته شده قرار داده میشود.

کیک میوه ای و پشمک

این کیک های میوه ای مزه ای فوق العاده ای دارند و وقتی با پشمک سرو میشوند شما را وادار میکنند که آن ها را مزه کنید و واقعا مزه شیرینی دارند.

پشمک و توپ های ذرت بوداده

طعم و عطر پشمک و ذرت بوداده به همراه شکلات سفید ذوب شده که روی آنها را پوشانده فوق العاده است و منظره زیبایی را خلق میکنند.

پشمک و پین ول کوکی(تقریبا شبیه شیرینی رولت هست میتونید انگلیسیش رو تو گوگل سرچ کنید Cotton Candy Pinwheel Cookies)

این خمیر های رنگی که پیچ خورده هستند(دایره ای شکل ϭפ ) مزه ای شبیه پشمک دارند و روی آن ها کمی با کرانچ(نوعی شکلات) پوشیده شده است.


کیک پنیری جزیره کانی (Coney Island Cheesecake)

این کیک پنیری شامل تمام تنقلاتی است که دوس دارید.پوسته آن از آجیل و بادام زمینی ساخته شده و کیک پنیری رشته های نازکی از پشمک بر روی خود دارد.

سیب های چوب پشمکی

یک سیب را با استفاده از یک چوب که داخل آن است را با پشمک میپوشانیم .

کاپ کیک(کیک یزدی) وپشمک هانی دوکز

کاپ کیک های وانیلی که با پشمک صورتی پیچیده شده اند که حتی میتوان با اضافه کردن کمی بیشتر از پشمک آن را به شخصیت های هری پاتر تشبیه کرد.

پشمک اسمورز و مارشملو های تزیین شده با دانه های رنگی کوچک


مارشملو های خانگی که با دانه های رنگی تزئین شده اند به همراه پشمک و بسیکویت های شکننده و ترد که با آنها میتوان شیرینی های چرخیده شده اسمورز را ساخت(البته اسمورز یک شرکت هست که خودش به صورت صنعتی اینارو میسازه)

پشمک و کاپ کیک یا همون کیک یزدی خودمون

کیک وانیلی نرم که پشمک بروی آن قراردارد و میتوان پشمک های دیگری با عطر و طعم دیگر بر روی آن اضافه کرد. بهترین عادت غذایی برای آنهایی است که شیرین خور هستنند.

پشمک و بستنی


این پشمک و بستنی فقط از شش ماده تشکیل شده اند: شکر ، شیر ، خامه ، شیره شکر ، وانیل و رنگ غذای صورتی بسیار شیرین به نظر می رسد.

منبع:mrpashmak.com

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *