2 قاشق نوشیدنی برای افزایش میل جنسی + طرز تهیه طبیعی درمان بی میلی جنسی

۲ قاشق نوشیدنی برای افزایش میل جنسی + طرز تهیه

تقویت میل و قوای جنسی با نوشیدنی که خودتان آماده می کنید

کمبود میل جنسی ، سرد مزاجی و مشکل ناتوانی در برقراری ارتباط جنسی موفق یکی از اعداد اصلی در مشکلات زندگی زناشویی است مشکلی که اگر کنترل و درمان نشود عواقب تهدید کننده ای را به دنبال خواهد داشت با این اوصاف توجه به کم توانی و بینی جنسی اهمیت ویژه ای دارد و استفاده از روش های پیشنهادی اهمیت می یابند. در بین دهها راه و روش تقویت توانایی جنسی و درمان بی میلی جنسی در زنان و مردان در این بخش به سراغ یکی از نوشیدنی های طبیعی خواهیم رفت که به سادگی و با کمترین هزینه قابل تهیه است.

۲ قاشق نوشیدنی برای افزایش میل جنسی + طرز تهیه
طرز تهیه نوشیدنی طبیعی تقویت کننده میل جنسی

آنچه نیاز دارید:

لیمو ۱ عدد درشت

هندوانه

روش آماده سازی نوشیدنی طبیعی درمان بی میلی جنسی
افزایش میل جنسی با جوشاندن آب هندوانه و لیمو

روش آماده سازی نوشیدنی طبیعی درمان بی میلی جنسی:

هندوانه را برش دهید و داخل میکسر به یک نوشیدنی یک دست تبدیل کنید ؛ دقت داشته باشید که قسمت های سفید رنگ هندوانه حتما باید همراه قسمت های قرمز رنگ داخل دستگاه میکس شوند.

آب هندوانه آماده که مقدار آن بایستی در حدود ۱ لیتر باشد را داخل قوری روی حرارت قرار دهید تا به مرحله جوشیدن برسد.بعد از آنکه آب هندوانه حدود ۵ دقیقه جوشید آب لیمویی را گرفته و به آن اضافه کنید و خوب هم بزندی تا با یکدیگر ترکیب شوند.

بعد از اضافه کردن آب لیمو اجازه دهید آب هندوانه همچنان در حال جوشیدن باقی بماند ، جوشیدن این نوشیدنی باید تا حدی ادامه یابد که نیمی از آن باقی بماند.

در این مرحله ترکیب آب هندوانه و آب لیمو را از روی حرارت برداشته و اجازه دهید تا سرد شود ، سپس داخل یک بطری نوشیدنی آماده را در یخچال قرار دهید.

روش استفاده از نوشیدنی تقویت کننده میل جنسی:

برای نتیجه ی بهتر بایستی ۲ قاشق غذا خوری هنگام صبح و ۲ قاشق غذاخوری هنگام عصر میل کنید.

۲ قاشق نوشیدنی برای افزایش میل جنسی + طرز تهیه
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست

منبع:namnak.com

By مونس

سایت مونس تلاش می کند مطالب متنوعی را در زمینه آشپزی فراهم نموده تاشما عزیزان با سلایق گوناگون از آن بهره مند شوید. ایمیل ما info@mounes.ir همراه همیشگی شما مونس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *